Bizimle İletişime Geçin:

+90 (850) 302 21 72

s.s.s


HİÇ PEŞİNAT ÖDEMEDEN 2.EL OTOMOBİL ALABİLİYOR MUYUZ?

Banka kredisine uygun olan müşterilerimize,  kasko değerinden bağımsız olarak araç bedelinin tamamını kredilendirebiliyoruz. Bu işlem için, en az bir adet düzenli ödemeler yaptığınız kredi kartı kullanımınız olması ve gelirinizi belgelendiriyor olmanız  gerekmektedir.

BANKA ÖDEMELERİMDE BİRKAÇ DÜZENSİZLİK OLDU, TAKSİTLE ARABA ALABİLİR MİYİM?

Gecikmeli ödemeleriniz üst üste 2 dönem olmadıysa ve güncel gecikmede değilseniz, anlaşmalı finans kuruluşlarımızdan araç kasko değerinin %70 i kadarına 48 ay kredi kullandırabiliriz.

BANKADAN KREDİ KULLANMA İMKANIMIZ YOK, TAKSİTLE OTOMOBİL ALABİLİR MİYİZ?

Banka kredisine uygun olmayan yada banka kredisini tercih etmeyen müşterilerimiz için araç bedelinin %30 unu peşinat olarak vermeleri durumunda 48 aya kadar senetle satış yapabiliyoruz.

2.EL ARAÇLARINIZ EKSPERTİZ GARANTİLİ MİDİR?

2.el araç stokumuzun tamamı ekspertiz raporuyla satışa sunulmaktadır, 2. El otomobil alımında bizi tercih eden müşterilerimiz noter satış işlemi öncesinde, diledikleri ekspertiz firmasından kendi raporlarını alabilirler. 2.el araçlarımızda doğacak ekspertiz uyuşmazlıklarında yaptırılan ekspertiz ücretleri arabadeyası tarafından karşılanacaktır.

SATIN ALDIĞIMIZ 2.EL OTOMOBİLLERDE DEĞİŞİM HAKKIMIZ VAR MI?

Arabaderyası  güvencesiyle almış olduğunuz 2.el otomobili, 7 gün veya 1000 km içerisinde stoklarımızda bulunan 2.el araçlardan herhangi biri ile değişim yapabilirsiniz. Bu işlem için almış olduğunuz aracın size teslim olduğu kondisyonunda olması, noter satışı için hazır olması ve noter satış bedellerinin tarafınızdan ödenmesi gerekmektedir.

SATIN ALDIĞIMIZ 2.EL OTOMOBİLLERDE İADE HAKKIMIZ VAR MI?

Arabaderyası güvencesiyle almış olduğunuz 2.el otomobili, 7 gün yada 1000 km içerisinde size teslim edildiği kondisyonunda ve noter satışı için hazır olması şartıyla aynı bedel üzerinden iade edebilirsiniz. Kullandığınız gün kadar kiralama bedeli ayrıca faturalandırılır.

MERAK ETİĞİNİZ DİĞER SORULARINIZ İÇİN

danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz

arabaderyasi@deryagrup.com.tr

0850 302 21 72

0532 428 39 27